czwartek, 5 grudnia 2013

Metamorfoza w wieku 50 lat smakuje najlepiej - PRZED i PO - Kobieta na nowo

Dziś będzie długo, to dlatego, że mam świetny materiał fotograficzny. Chciałam Cię zaprosić do poznania Sylwii. Kobieta o artystycznej duszy, która kocha ubrania, a nie kocha kosmetyków. Do zdjęć wystylizowała się sama. Ale za dużo chcę powiedzieć na raz, więc przejdę do obrazów.
Tak było przed. Muszę oddać tu prawdę i przyznać, że Sylwia przyszła świetnie ubrana, ale dla zachowania formatu PRZED i PO, przebraliśmy ją w dres :) w jakże twarzowym kolorze.

Sylwię ‘przed’ i ‘po’ sfotografowała druga Sylwia, SylwiaKołodziejczyk, która zadbała o ten obszerny materiał i dostarczyła 'substancję' prima sort dla tego tasiemcowego posta.
Cuda, których jesteś świadkiem działy się w Atelier Bernady. Włosy cięła, malowała i układała niezastąpiona Basia Palenik-Bernady. Materiał był oporny, bo sztywny, twardy, z dużym ciemnym odrostem, który ciężko się rozjaśniał, z siwizną i gigantyczną, falowaną objętością. 
Rzęsy i mejkap to moja sprawka. Możesz powiedzieć, że makijaż nie jest spektakularny, ale jestem przekonana, że w tym przypadku *mniej* służy bardziej niż *więcej*. Skóra miała mocny rumień i trądzik różowaty w uspokojonej formie, więc skupiłam się na ukryciu tego problemu. Oczy genetycznie ‘podbite’,  z opuchlizną limfatyczną – to kolejna kwestia do zamaskowania – w miarę niefotoszopowych możliwości.


Uwaga, uwaga! <Teraz moje ulubione> TADAM!


i moje ulubione...


Sylwia wygląda świetnie prawda?

12 komentarze:

Sylwia jest piękna ♥♥
Uwielbiam oglądać takie metamorfozy :)

Ja też Madziu, lubię oglądać takie i jestem święcie przekonana, że nie sztuka bawić się tak z 17latką, która jest świeża, zgrabna i generalnie co nei zrobisz to będzie dobrze!

Dziękuję!!!

Wow!!! Zrobiłyście kawał dobrej roboty!! I podziwiam panią bo wiem z doświadczenia że starsze kobiety bardzo ciężko jest zmetamorfozować jeśli same nie chcą:) A pani była chętna więc duże gratulacje za odwagę:)

Dzięki Maxi, cieszę się, że Ci się podoba! Panie w tym wieku za często myślą, że "im już nie trzeba" albo "nic nie pomoże" - nie chcę generalizować, ale to fakt - więc tym bardziej się cieszę z przemiany.

Malwina, tak jak piszesz - z 17 latką można się bawić, a tutaj potrzeba już było się przyłożyć, choć Sylwia i tak jest ogólnie bardzo ładna i jak się uśmiecha, to nic więcej Jej nie potrzeba :)

Fantastyczna przemiana, a ostatnie zdjęcie jest niesamowite!

Hexxana cieszę się, że podoba Ci się moje ulubione zdjęcie. Fotografka ma talent do łapania chwil, kiedyś może się pochwalę sesją z potomnym, na której udaje aniołka...

niesamowita metamorfoza, uwielbiam takie oglądać :)

Kasiorra bardzo dziękuję, postaram się co jakiś czas zamieszczać takie smaczki!

Rewelacyjna metamorfoza!

cieszę się Krzysti, że Ci się podoba... pracuję nad następną, ale nie jest łatwo o Panią (wbrew pozorom) :)

O kurcze! Masakra jakaś! Przepięknieeeee!!!!!

Prześlij komentarz